Oro valytuvai virtuvėms ir restoranams

Maisto paruošimo metu į orą išsiskiria daug riebalų ir dūmų. Išsiskyrę riebalai nusėda ant oro ištraukimo sistemų jas užkimšdami, taip pat padidindami ir gaisro tikimybę. Euromate oro valymo įrenginiai nufiltruoja ore esančius riebalus, maisto ruošimo metu išsiskiriančius dūmus bei kvapus. Švarus ir išvalytas oras yra gražinamas atgal į patalpą.
SFC virtuvės oro valytuvas

Anglies pagrindu sukurtas filtras sugeria virtuvės kvapus ir aliejaus garus.

Skaityti plačiau
SFE virtuvės oro valytuvas

Elektrostatinis filtras sugeria virtuvės išskiriamus dūmus ir kietąsias daleles.

Skaityti plačiau
Riebalų ir aliejaus valymo nauda oro valytuvais:
  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Sumažėjusi gaisro rizika
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas
Aliejaus garų ir riebalų išvalymas oro valytuvais

Maisto gamybos pramonėje naudojama daug aliejaus, riebalų. Aliejaus garai ir riebalai sklendžia ore, tuo pačiu nusėda ant įvairių paviršių juos užteršdami. Restoranų, kavinių kitų maitinimo įstaigų darbuotojai ir klientai taip pat yra veikiami šio riebalais prisotinto oro.

Riebalų ir aliejaus garų išvalymui galima pasitelkti oro valytuvus su specialiai tam skirtais riebaliniais filtrais. Euromate asortimente yra keletas oro valymo sprendimų riebalų ir aliejaus garų valymui iš patalpų oro. Šie sprendimai tinkami tiek didelėms tiek mažesnėms patalpoms.

Kam skirtas riebalų/aliejaus valymas?

Mes turime ne vieną sprendimą, kaip išvalyti orą nuo jame esančių riebalų, aliejaus garų. Kiekvienu atveju parenkamas individualus sprendimas, priklausomai nuo patalpos dydžio ir teršalų koncentracijos. Didelėms patalpoms (didelėms virtuvėms) rekomenduojame HF serijos oro valymo įrenginius. Mažesnėms, mažiau užterštoms patalpoms galimi sprendimai – VisionAir ar Grace tipo oro valymo įrenginiai.

Riebalų ir aliejaus valymo nauda

Turime daugybę pavyzdžių įrodančių, kad oro išvalymas nuo riebalų ar aliejaus garų suteikia daug naudos. Tokiu būdu yra apsaugomos maitinimo įstaigos ventiliacinės sistemos, maisto paruošimo įranga ir be abejo darbuotojų sveikata. Riebalais užteršta ventiliacinė sistema padidina gaisro riziką. Be to, oro išvalymas nuo riebalų turi ir kitų naudų:

  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Sumažėjusi gaisro rizika
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas