Oro valytuvai gydymo įstaigoms

Medicinoje ore tvyro įvairūs medikamentų kvapai, o stomatologijoje - metalo keramikos dulkės. Gydymo įstaigose yra padidėjusi bakterijų ir virusų koncentracija ore. Euromate oro valymo įrenginiai sėkmingai išvalo patalpų orą nuo dulkių, nemalonių kvapų ir net nuo bakterijų bei virusų.
VisionAir Blue Line oro valytuvai

Oro valytuvai šalina dulkių, dūmų, riebalų daleles vidutinio dydžio negamybinės paskirties patalpose.

Skaityti plačiau
Grace oro valytuvai

Oro valytuvai pašalina tabako dūmus, kvapus, virusus, mikroorganizmus ir dulkes mažose erdvėse.

Skaityti plačiau
Kvapų kontrolės nauda oro valytuvais:
  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas
Kvapų taršos mažinimas efektyviais oro valytuvais

Sveikatos priežiūros institucijos atkreipia vis didesnį dėmesį į kvapų ir dujų koncentraciją gyvenamosiose ir darbo aplinkose. Daugiausia problemų sukeliančios dujos atsirančios suvirinimo proceso metu, dažymo metu išsiskiriantys cheminiai kvapai ir chloras, visa tai patenka į plaučius to net nepastebint. Įvairūs tyrimai parodė, jog nuolat susiduriant su, pavyzdžiui, etileno oksidu, padidėja vėžio susirgimo tikimybė. Restoranai, kavinės ir kitos maitinimo įstaigos, o taip pat ir kineziterapeutai, stomatologai, globos namų darbuotojai, tekstilės pramonės darbuotojai kenčia nuo kvapų ir dujų.

Profesionalus požiūris gali iš tikrųjų padėti sprendžiant šią problemą. Euromate siūlo puikų sprendimą – aukštos kokybės oro valymo įrenginius - oro valytuvus. Individualūs Euromate sprendimai kiekvienai situacijai – nuo dideliems sandėliams skirtų pramoninių kvapų kontrolės įrenginių iki oro valytuvų ofisams ir mažoms erdvėms.

Kam skirta kvapų kontrolė oro valymo įrenginiais?

Euromate siūlo platų kvapų ir dujų taršos mažinimo pasirinkimą. Mes siūlome individualius sprendimus, nes tikime, jog tas pats pasirinkimas netinka visiems. Puikus sprendimas mažoms erdvėms – tai VisionAir oro valytuvas su pasirinktu filtrų paketu. Ieškant industrijai skirto ištraukimo, puikiai tinka HF/SF oro valymo sistema. Jeigu Jūs susidomėjote kaip Euromate oro valytuvai gali padėti Jūsų verslui, nedvejodami susisiekite.

Kvapų kontrolės nauda oro valytuvais

Dujų ir kvapų mažinimas gamybinėse patalpose turi keletą didelių privalumų. Spręsdami konkrečią problemą susijusią su kvapais ir dujomis, Jūs sukuriate sveikesnę darbo aplinką Jums ir Jūsų darbuotojams, Jūsų klientams ir įrengimams, o tai reiškia mažiau gedimų. Keletas oro valytuvų teikiamų naudų:

  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas