Oro valytuvai gamybai ir logistikai

Gamyboje ir logistikoje nuolat susiduriame su žmogaus sveikatai kenkiančiomis ir gamybos įrenginius gadinančiomis dulkėmis. Euromate kompanijos dulkių valytuvai-gaudyklės padeda net iki 90% našumu išvalyti patalpų orą. Išvalytas oras yra grąžinamas atgal į patalpą, tokiu būdu neprarandant šildymo energijos. Šie oro valytuvai tinkami visų rūšių pramonei ir logistikai.
Oro valytuvas Dust Free Industrial 8500

Oro valytuvas specialiai sukurtas dulkėtumo mažinimui gamybos, prekybos ir logistikos įmonėms

Skaityti plačiau
HF Pramoninis Oro valytuvas

Oro valytuvas tinkamas dideliems pramonės objektams, gamybinėms įmonėms, perdirbamosios pramonės įmonėms, logistikos ir pakavimo įmonėms.

Skaityti plačiau
Dulkėtumo mažinimo nauda mūsų oro valytuvais
  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas
Kietųjų dalelių taršos mažinimas efektyviais oro valytuvais

Kietųjų dalelių taršos įvairiomis formomis problema ypatingai aktuali prekių produkcijos ir transportavimo vietose, kur darbuotojai susiduria su medžio dulkėmis, smulkiomis kietosiomis dalelėmis ir bendrai ore esančiomis dulkėmis. Nuo jų ypač dažnai nukenčia medžio, metalo, tekstilės apdirbimo kompanijos, taip pat baldų gamintojai.

Tinkamas šios problemos sprendimo būdas – profesionalus kietųjų dalelių išvalymas iš gamybinės aplinkos. Euromate siūlo idealų sprendimą – aukštos kokybės oro valymo įrenginius - oro valytuvus. Šie įrenginiai yra tikri kietųjų dalelių ištraukimo specialistai, o Euromate siūlomi sprendimai tinkami kiekvienai situacijai – nuo kietųjų dalelių ištraukimo dideliuose sandėliuose pramonėje iki oro valytuvų ofisams ir mažoms erdvėms.

Kam skirti oro valytuvai?

Yra daugybė pasirinkimų mažinti kietųjų dalelių taršą, o taip pat ir individualus sprendimas kiekvienai kompanijai atskirai. Jūs galite pasirinkti geriausią HF kietųjų dalelių oro valytuvą-gaudyklę arba naują „Dust Free Industrial“ oro valytuvą-gaudyklę, norėdami sandėliuose ir didelėse gamybinėse patalpose pašalinti kietąsias daleles, dūmus, garus, kvapus ir kitus teršalus. Reikalingas kompaktiškesnis sprendimas? Euromate taip pat siūlo individualų sprendimą kietųjų dalelių mažinimui mažesnėse, negamybinės paskirties patalpose.

Dulkėtumo mažinimo nauda

Dulkėtumo mažinimas gamybinėse patalpose turi keletą didelių privalumų. Spręsdami konkrečią problemą susijusią su kietosiomis dalelėmis, Jūs netiesiogiai taupote ir kitose srityse. Kietųjų dalelių koncentracijos mažinimas sukuria sveikesnę darbo aplinką Jums ir Jūsų darbuotojams, Jūsų klientams ir įrengimams, o tai reiškia mažiau gedimų. Keletas oro valymo įrengimų teikiamų naudų:

  • Švarus vidaus oras sveikesnei darbo aplinkai
  • Iki 70% sumažėję valymo kaštai
  • Iki 30% sumažėję energijos ir įrenginių priežiūros kaštai
  • Iki 40% sumažėjęs dėl ligos atsirandantis nedarbingumas